Gyvagaudžiai spąstai plėšrūnams

Gyvagaudžiai spąstai plėšrūnams
Gyvagaudžiai spąstai plėšrūnams Gyvagaudžiai spąstai plėšrūnams
Prekės kodas: VK100P2
Bičiulių taškai: 0
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: €52.00

Turimi variantai


* Įsigyjimo būdai:
Kiekis:  Į krepšelį
   - AR -   

100 cm ilgio gyvagaudžiai spąstai tai yra užsitrenkiantis narvelis su dviem įėjimais, tinkantis šeškams, kiaunėms, žiurkėms, žebenkštims, audinėms ir kitiems plėšrunams o taip pat ondatroms gaudyti.

Ant abiejų narvo pusių įrengti du tuo pačiu metu užsitrenkiantys įėjimai. Šie įėjimai užsidaro tuo momentu, kai gyvūnas pajudina narvo centre esančią metalinę plokštelę. Siekiant suvilioti gyvūną į narvą ant metalinės plokštės galima padėti masalo. Bet kadangi esant užtaisytiems spąstams abu įėjimai atviri, narvelį galima palikinėti plėšrūnų mėgstamose vietose be masalo.

Narvas pagamintas Olandijoje, iš storos cinkuotos vielos ir milteliniu būdu nudažytas supuvusios žalumos spalva, tam kad mažiau būtų pastebimas aplinkoje. Narvas yra atsparus pagautų plėšrūnų agresyviam elgesiui. Ties įėjimais yra įrengtos papildomos sklendės, kurios neleidžia atidaryti durelių iš vidaus. Abiejose pusėse narvas yra papildomai sutvirtintas metalinėmis juostomis.

Narvas yra su įrengta rankena saugiam transportavimui esant gyvūnui spąstuose.

Narvo dydis: 100cm x 17.5cm x 16.5cm

Nuomojant spąstus, sumokama pilna suma. Grąžinus išnuomotus spąstus, grąžinamas sumokėtos sumos ir nuomos kainos skirtumas.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Varikliukas OpenCart
SmulkusUkis.lt © 2020