Transportavimo dėžė vištoms, didelė

Transportavimo dėžė vištoms, didelė
Prekės kodas: PK-97
Bičiulių taškai: 0
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: €40.00

5 ar daugiau €39.00
10 ar daugiau €38.00
Kiekis:  Į krepšelį
   - AR -   
Stiprus ir tvirtas, profesionalus "Piedmont coop" narvas - transportavimo dėžė vištoms ir  gyviems naminiams paukščiams pervežti dideliais atstumais.
Transportavimo dėžė yra pagaminta iš aukštos kokybės specialaus plastiko ir yra atspari tokiems neigiamiems aplinkos veiksniaims kaip UV spinduliai, aukšta/žema temperatūra ar cheminis valymas. Visos narvo sienelės yra su tarpeliais, kurie užtikrina oro cirkuliacija tarp narvų net tada, kai jie transportuojami sukrauti vienas ant kito. Transportavimo dėžės viduje nėra aštrių briaunų, o tai sumažina paukščių sužalojimų ir sutrenkimų pavojus vežimo metu. Yra specialūs išoriniai formos elementai, užtikrinantys tvirtą dėžių tarpusavio susijungimą transportuojant vieną ant kito.
 
Dėžės dydis 97 x 58 x 27 cm, ji yra skirta 18-20 suaugusių vištinių paukščių transportuoti (priklauso nuo dydžio ir oro sąlygų).
Dėžės svoris ~7.8kg. Atlaiko iki 1000 kg apkrovą.
Panaudojimo temperatūra nuo -40 iki + 120 laipsnių Celsijaus.

Transportavimo dėžėje yra dvejos durys.
Viršutinės durys (dydis 42 x 38 cm) yra slankiojančios. Jos skirtos selektyviniam paukščių sudėjimui arba išėmimui.
Šoninės durys (30 x 19 cm dydžio) yra trumpesniame šone, atidaromos, ir turi saugų fiksavimo mechanizmą. Jos gali būti naudojamos greitesniam visų paukščių išleidimui į aplinką.

Transportavimo dėžės pristatomos išrinktos, labai paprastai susideda.
 
Gamintojas Giordano Poultry Plast, Italija https://poultryplast.com/index.asp
 
Dėmesio! Lietuvoje jau kurį laiką parduodamos (dauguma importuotos iš KLR) Giordano dėžių pigesnės kopijos. Pigūs Azijos gamintojai ypatingą dėmesį skiria detaliam išoriniam panašumui į Giordano transportavimo dėžes, neatsižvelgiant į panaudotas pirmines specifines žaliavas. O tai daro produktą nestabiliu atmosferos, temperatūros ir mechaniniam poveikiui, kas labai sumažina tarnavimo laiką.

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Mokilizingas
Varikliukas OpenCart
SmulkusUkis.lt © 2020