Apie mus

Pradėję auginti triušius ir paukščius ėmėme ieškoti sprendimų, kaip savo ūkį priziūrėti paprasčiau ir efektyviau, tuo pačiu išlaikant švarią bei estetišką aplinką.

Lietuvos rinkoje pasigedome šerimo bei girdymo įrangos pasirinkimo, todėl pradėjome žvalgytis užsienyje ir atsivežėme nemažai įdomių prekių iš Europos tiekėjų bei gamintojų.

2011 metų pradžioje įkurėme internetinę parduotuvę www.smulkusukis.lt. Daugelį šioje parduotuvėje siūlomų girdyklų ir šeryklų paukščiams ir triušiams, narvų gamybos įrankius, šildymo įrangą bei kitas prekes išbandome ir naudojame savo ūkyje - todėl rekomenduojame ir jums, galime konsultuoti naudojimo klausimais. Beveik visos mūsų siūlomos prekės pagamintos Europos Sąjungoje  - Italijoje ir Olandijoje (tik grūdų malūnai Rusijoje) ir plačiai naudojamos paukščių ir triušių augintojų visame pasaulyje.

Jei mūsų parduotuvėje tarp siūlomų prekių nesuradote to, ko ieškojote galite drąsiai kreiptys į mus - padėsime surasti ir atsivežti iš Europos gamintojų.

www.smulkusukis.lt kolektyvas - Dmitrijus ir Jolita Ivanovai

 

Informacija apie pardavėją:
Jolita Ivanova,

Individualios veiklos vykdymo pažyma Nr. 048452

PVM mokėtojo kodas: LT100007520310

Sąskaitos Nr. LT66 7300 0100 3024 9579;
Bankas: Swedbank, kodas 73000

 

Žemiau pateikiame nuorodą į Elektroninių ginčių sprendimo pagalbos puslapį. Puslapyje galite pasirinkti kalbą, kurioje norite matyti informaciją.

Šią svetainę ES sukūrė siekdama padėti nusiskundimų turintiems klientams.

Jeigu nepavyksta suderinti skundo su pardavėju, galite ja naudotis, kad pateiktumėte skundą dėl internetu pirktų prekių arba paslaugų ir rastumėte neutralią trečiąją šalį („ginčų sprendimo įstaigą“), kuri nagrinės ginčą. https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show
 

Varikliukas OpenCart
SmulkusUkis.lt © 2018