Apsauginis tinklas nuo plėšriųjų paukščių

Apsauginis tinklas nuo plėšriųjų paukščių
Apsauginis tinklas nuo plėšriųjų paukščių Apsauginis tinklas nuo plėšriųjų paukščių Apsauginis tinklas nuo plėšriųjų paukščių
Prekės kodas: Tin66
Bičiulių taškai: 0
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: €2.00 €1.80
SUTAUPYK 10%

70 ar daugiau €1.85
350 ar daugiau €1.70
Kiekis:  Į krepšelį
   - AR -   
Minimalus šios prekės kiekis 7

Pintas polietileninis tinklas skirtas naminių paukščių ir gyvūnėlių aptvarui nuo plėšriųjų paukščių (vanagų, paukštvanagių ir kt.) uždengti iš viršaus. Labai stiprus, atsparus bet kokioms oro sąlygoms ir saulės spinduliams, elastingas.

Dėl specialaus impregnavimo tinklas neišsitampo ir atlaiko ilgiau nei dešimt metų. Apsauginis tinklas pagamintas taip pat kaip žvejybinis tinklas - vienos akutės plyšimas nesiplečia, tinklas lieka sveikas.

Elastingumas ir mažas svoris turi du pagrindinius privalumus. Pirmas - galima naudoti mažą kiekį atraminių stulpų (gali būti net kas 25-30 metrų). Antras - išsigandęs naminis paukštis  nesusižeidžia atsitrenkęs į tinklą.

Tinklas nemirksta, neperšąla, neplyšta net esant dideliam snygiui. Žymiai stipresnis už poliamidinį (kaproninį) tinklą, naudojamą žemės ūkyje.

Tinklas lengvai jungiamas tarpusavyje arba su kitais tinklais, be didesnių kliūčių apsupa medžius, stulpus ir kitas aukštas kliūtys dideliuose aptvaruose. Siūlomos akies dydžio tinklas (6 cm x 6 cm) gali būti montuojamas ir po medžiais, nes krentantys lapai nesikaupia ant tinklo.

Taip pat polietileninius tinklus galima naudoti balkonų apsaugai nuo įskrendančių paukščių, lendančių kačių ir kitų mažesnių naminių gyvūnų.

Tinklas yra pagamintas iš 3/4 polietileno pluošto - tai yra supintas iš 3 sijų, kiekviena iš kurių supinta iš 4 plonesnių siūlų.

Akutės yra 6 x 6 cm dydžio.

Siūlomas tinklas yra 7 metrų pločio, juodos spalvos. Parduodamas bėginiais metrais. Mažiausias parduodamas kiekis yra 7 m2.

Siūloma kaina yra už 1 m2. Užsakant, prašome nurodyti kvadratinių metrų kiekį. Galimi variantai: 7 m2, 14 m2, 21 m2, 28 m2, 35 m2, 42 m2 ir t.t.

 

Pagal specialų užsakymą galime pateikti ir 4 ir 10 metrų pločio tinklus. Taip pat tinklas gali būti ryškios žalios spalvos.

Pagamintas ES.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Mokilizingas
Varikliukas OpenCart
SmulkusUkis.lt © 2019