Augintuvė viščiukams

Augintuvė viščiukams
Augintuvė viščiukams Augintuvė viščiukams Augintuvė viščiukams Augintuvė viščiukams
Prekės kodas: Aug1
Bičiulių taškai: 0
Ar turime: Šiuo metu nėra sandėlyje
Kaina: €159.00
Kiekis:  Į krepšelį
   - AR -   

Viščiukų augintuvė yra skirta inkubatoriuje išperintiems viščiukams auginti pirmas trys - keturias savaites. Talpina iki 40-50 dedeklių viščiukų, arba iki 30-40 broilerių viščiukų arba iki 60-80 putpelių.

Augintuvės išorinis dydis: 50 cm gylis, 100 cm plotis, 35 cm aukštis. Galima sustatyti į bateriją - vieną ant kitos. Esant poreikiui galima sutvirtinti tarpusavyje.

Viščiukų augintuvė užtikrina pastovią temperatūrą visame plote vienodame aukštyje, o tai yra sveiko viščiukų augimo garantas.

Paprastai augintuvės naudoja labai daug elektros energijos temperatūrai palaikyti, ypač kai aplinkos temperatūra yra žymiai žemesnė nei reikalinga viščiukams augintuvėje. Šildymas vykdomas Infraraudonųjų spindulių šildymo energoplevele, kuri išsidėsčiusi ant lubų. Šildyklė yra valdoma  termoreguliatoriumi, kuris automatiškai reguliuoja temperatūrą viščiukų augintuvės viduje. Elektros sanaudos tik iki 50W.

Augintuvės dugnas pagamintas iš metalinio tinklo. Po dugnu yra viščiukų išmatoms skirtas ištraukiamas stalčius. Tai leidžia palaikyti švarą augintuvėje. Pilnai išsitraukia ir dugnas, o tai taip pat palengvina priežiūrą, valymą bei dezinfekciją.

Augintuvės priekyje per visą ilgį yra durelės su stumdomais langeliais, skirtais ventiliacijai bei augintuvės aptarnavimui.

Komplektuojama automatine 3 nipelių su kaušeliais keičiamo aukščio girdymo sistema.

Pagaminta Lietuvoje.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Varikliukas OpenCart
SmulkusUkis.lt © 2018