Akcijos

Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa

Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa
Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa
Prekės kodas: PH-DS
Bičiulių taškai: 0
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: €8.90

Turimi variantai


* Galingumas:

Kiekis:  Į krepšelį
   - AR -   

_x000D_ Keramikinės infraraudonųjų spindulių lempos plačiai naudojamos viščiukų arba kitų ūkio gyvūnų šildymui. Keramikinės infraraudonųjų spindulių "tamsaus šildymo" lempos gyvūnams suteikia natūralų dienos ir nakties ritmą, nes jos neskleidžia šviesos, o tik šilumą.
_x000D_
_x000D_ Siūlomos „Powerheat“ keramikinės infraraudonųjų spindulių lempos yra pagamintos iš aukštos kokybės glazūruotos keramikos. Graži apdaila užtikrina geriausią kokybę.
_x000D_
_x000D_ Keramikinės infraraudonųjų spindulių šildymo lempos turi ilgesnį tarnavimo laiką nei įprastos šildymo lempos. Be to, jos yra 100% efektyvios, nes visa energija paverčiama šiluma.
_x000D_
_x000D_ Siūlomos „Powerheat“ keraminės infraraudonųjų spindulių lemputės yra 100W ir 150W galios. Standartizuotas E27 sriegis leidžia lengvai ir saugiai sumontuoti.

_x000D_

_x000D_ Dėmesio! Visuomet naudokite šias keramikines infraraudonųjų spindulių lempas tik su keramikiniais lizdais, nes jos yra labai karštos. Rekomenduojame naudoti įsuktas į reflektorius (Aprašymas čia). Reflektorius užtikrina geresnę šilumos pasiskirstymą ir sumažina šilumos nuostolius. Gamintojo deklaruojamas tarnavimo laikas ~ 5000 valandų.

_x000D_

_x000D_ Gamintojas laikosi aukščiausių kokybės standartų, todėl suteikia standartinę dvejų metų garantiją „Powerheat“ keraminėms infraraudonųjų spindulių lempoms. Kainų ir kokybės santykis yra puikus!

_x000D_

_x000D_ Gamintojas Powerheat, Olandija

_x000D_

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Mokilizingas
Varikliukas OpenCart
SmulkusUkis.lt © 2020