Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa

Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa
Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa Keramikinė infraraudonųjų spindulių šildymo lempa
Prekės kodas: PH-DS
Bičiulių taškai: 0
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: €9.00

2 ar daugiau €8.75
5 ar daugiau €8.50

Turimi variantai


* Galingumas:

Kiekis:  Į krepšelį
   - AR -   

Keramikinės infraraudonųjų spindulių lempos plačiai naudojamos viščiukų arba kitų ūkio gyvūnų šildymui. Keramikinės infraraudonųjų spindulių "tamsaus šildymo" lempos gyvūnams suteikia natūralų dienos ir nakties ritmą, nes jos neskleidžia šviesos, o tik šilumą.


Siūlomos „Powerheat“ keramikinės infraraudonųjų spindulių lempos yra pagamintos iš aukštos kokybės glazūruotos keramikos. Graži apdaila užtikrina geriausią kokybę.
 Keramikinės infraraudonųjų spindulių šildymo lempos turi ilgesnį tarnavimo laiką nei įprastos šildymo lempos. Be to, jos yra 100% efektyvios, nes visa energija paverčiama šiluma.
 Mūsų parduodamos „Powerheat“ keraminės infraraudonųjų spindulių lemputės yra 100W ir 150W galios. Standartizuotas E27 sriegis leidžia lengvai ir saugiai sumontuoti.

100W lempos plotis storiausioje vietoje 75mm, 150W - 90mm.

 Dėmesio! Visuomet naudokite šias keramikines infraraudonųjų spindulių lempas tik su keramikiniais lizdais, nes jos yra labai karštos. Rekomenduojame naudoti įsuktas į reflektorius (Aprašymas čia). Reflektorius užtikrina geresnę šilumos pasiskirstymą ir sumažina šilumos nuostolius. Gamintojo deklaruojamas tarnavimo laikas ~ 5000 valandų.

Gamintojas laikosi aukščiausių kokybės standartų, todėl suteikia standartinę dvejų metų garantiją „Powerheat“ keraminėms infraraudonųjų spindulių lempoms. Kainų ir kokybės santykis yra puikus!

 Gamintojas Powerheat, Olandija

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Mokilizingas
Varikliukas OpenCart
SmulkusUkis.lt © 2020