Papūgų kiaušinio muliažas

Papūgų kiaušinio muliažas
Prekės kodas: KMP
Bičiulių taškai: 0
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: €0.50
Kiekis:  Į krepšelį
   - AR -   

Dirbtiniai paukščių kiaušiniai yra būtini kiekvienam augintojui, ir mėgėjui ir profesionalui. Svarbu, kad kiaušinio muliažas labai tiksliai primintų natūralų kiaušinį, būtų tinkamai kietas ir sunkus, nes kitaip jis bus greitai sunaikintas arba išmestas iš lizdo.

Mūsų padėliai paukščiams yra baltos spalvos, pagaminti iš kieto plastiko ir yra pilnaviduriai, todėl yra lengvai priimami paukščių ir gali būti naudojami daugelį metų.

Dėl natūralaus išvaizdos stebėtinai panašus į tikrus kiaušinius.Kiaušinių muliažų privalumai ir naudojimas:

1.                   Stimuliuoja natūralią paukščių dauginimosi elgseną

2.                   Moko jaunus paukščius motinystės instinkto

3.                   Pagreitinti kiaušinių dėjimo procesą ir veislumą

4.                   Leidžia paimti tikrus kiaušinius iš lizdo, pavyzdžiui inkubavimui, apsaugant nuo juos nuo neplanuoto perinimo

5.                   Pakeitimas natūralių kiaušinių lizde ar paukštidėse dirbtiniais užtikrina, kad visi paukščiai išsiris vienu metu, tai turi didžiulį poveikį viščiukų sveikatai, augumui ir net sumažina mirčių kiekį (tarp viščiukų bus daug mažesnis amžiaus skirtumas)

6.                   Kiaušinių muliažas saugo tikrus kiaušinius nuo pažeidimų ir apsaugo juos nuo plėšrūnų, pavyzdžiui, lapės, kiaunės, plėšrių paukščių ir kt.

7.                   tikrų kiaušinių pakeitimas dirbtiniais arba jų išdėstymas aplink lizdą padeda kovoti su kiaušinių daužymų agresyviais gaidžiais (ypač dažnai pasitaiko tarp fazanų)
8.                   Kiaušinių muliažai yra lengvai valomi ir dezinfekuojami

9.                   Pagaminti iš smūgiams atsparios medžiagos

10.                 Sunkūs ir pilnaviduriai, netrūkinėja perinčioms vištoms spaudžiant

 

Kiekvienas ūkininkas turi žinoti tinkamų kiaušinių padėlių svarbą. Netikrų tuščiavidurių bei lengvų kiaušinių naudojimas yra pinigų švaistymas, nes paukščiai greitai atpažįsta netikrumą. Kai kas naudoja liaudies priemones – užpila lukštą gipsu arba naudoja virtus kiaušinius – tai yra trumpalaikis būdas, nes kiaušiniai gali būti greitai sunaikinti, o paukščiai išmoksta, kad kaiušinis turi skanų vidų ir juos daužo!
 
Taip pat siūlome ir kitų auginamų apukščių kiaušinių muliažus.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Mokilizingas
Varikliukas OpenCart
SmulkusUkis.lt © 2020