RABITIN triušis, 1L

RABITIN triušis, 1L
Prekės kodas: Rabitin-T, 1L
Bičiulių taškai: 0
Ar turime: Sandėlyje
Kaina: €16.00
Kiekis:  Į krepšelį
   - AR -   

Maisto papildas BENEFEED RABITIN yra skirtas gerinti triušių fizinę būklę, reprodukciją ir augimą.

RABITIN sudėtyje yra specifinis medžiagų kompleksas, kuris pagerina triušių reprodukciją juos veisiant. Visos veikliosios medžiagos yra tokios formos, kuri užtikrintų maksimalų kiekvienos iš jų veiksmingumą.

RABITINAS patinams skatina spermatogenezę, padidindamas ejakuliato kokybę, ypač spermatozoidų skaičių ir jų judrumą. Patelės geriau apvaisinamos, vaisius geriau vystosi. Šio preparato dėka triušiai gimsta turėdami didesnę masę, imunitetą ir gyvybingumą, o tai teigiamai veikia jų sveikatą ir vystymąsi vėliau.

Pageidautina, kad RABITIN būtų duotas jauniems triušiams po gimimo, nes tai leidžia išlaikyti didesnį gyvybingumą ir imunitetą, o tai prisideda prie jų mažesnio mirtingumo.

RABITIN taip pat gali būti naudojamas tais atvejais, kai pageidautina padidinti triušio raumenų masės padidėjimą, pavyzdžiui, jei tai yra mėsai auginami gyvūnai arba triušiai skirti parodoms ar sportui.

Aukštą preparato efektyvumą užtikrina speciali gamybos technologija, kurios metu naudojami medžiagos, skirti apsaugoti veikliąsias medžiagas nuo skilimo skrandyje ir virškinamajame trakte. Ši apsauginė danga (apvalkalas) palaipsniui ištirpsta, kol organizmas visiškai išleis savo veiksmingumo būseną.

Didelis šios technologijos pranašumas yra tai, kad kuriama speciali laikanti ir izoliuojanti kempinė mikrostruktūra, kuri neleidžia vitaminams prilipti prie girdyklų sienų. Tai pašalina nepageidaujamų organizmų dauginimosi ant šių liekanų riziką ir paskesnį jų pasiskirstymą per visą geriamojo vandens sistemą visiems gyvūnams, kaip dažnai būna naudojant įprastą skystą, riebią vitaminų formą.

Sudėtis:

    L-karnitinas
    vitaminai
    natūralios medžiagos, žolelių ekstraktai
    išvalytas geriamasis vanduo

 
Paruošimo instrukcijos:

Rabitin maisto papildas yra dozuojamas -  1 ml 1 kg triušio kūno svoriui per parą. Pavyzdys: jeigu triušis sveria 5kg ir išgeria 0,5 litro vandens per parą, į tą vandens kiekį girdykloje įpilkite 5 ml Rabitino. Esant 1 litro girdyklai įpilkite 10 ml preparato dviems paroms. Taip pat Rabitinas gali būti  užlašinamas ant kietojo pašaro paros normos. Preparatą galima vartoti nuolat, kad padidėtų raumenų masė.


Preparatą galima derinti ir vartoti kartu su bet kokiu BENEFEED® prekės ženklo produktu.

Sandėliavimas:

Laikyti sausoje ir tamsioje vietoje, originalioje uždarytoje pakuotėje. Atidarius reikia vartoti palaipsniui, produktas netinkamas ilgalaikiam saugojimui. Šviesios nuosėdos susidaro iš natūralių medžiagų, esančių gaminyje, ir jos nėra produkto defektas.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Mokilizingas
Varikliukas OpenCart
SmulkusUkis.lt © 2020